nepřekonané v úspoře energií

Nejlepší okno na trhu šetří dvojnásobek tepla


Doba, kdy okna představovala pro dům energetické riziko, je definitivně pryč. Nové okno SULKO Profi+ se čtyřkomorovým zasklením totiž dosahuje revoluční izolace tepla a posunuje možnosti v úspoře energií k hodnotám, které se dosud zdály u oken běžných rozměrů zcela nedosažitelné.
Okno SULKO Profi+ dosahuje rekordního součinu prostupu tepla.

Okno SULKO Profi+ dosahuje rekordního součinu prostupu tepla. 

Superúsporné okno Profi+ má dvakrát lepší izolační vlastnosti než moderní plastová a dřevěná okna a je suverénně nejlepší na evropském trhu. S velkou rezervou vyhovuje dokonce i směrnici Evropské unie, podle níž by se od roku 2020 měly stavět pouze domy v téměř nulovém energetickém standardu.

Stlačit výdaje za teplo na absolutní minimum, a zároveň získat elegantní okno, které při správné péči prakticky nepodléhá opotřebení. To je sen každého, kdo se pustil do stavby či rekonstrukce domu. A právě z těchto požadavků vycházeli inovátoři ze společnosti SULKO při vývoji a konstrukci nového superizolačního okna. Výsledkem je nejúspornější okno v Evropě SULKO Profi+.

Čtyřkomorové zasklení a rekordní tepelná izolace Uw = 0,47 W/m²K

Vývojová a konstrukční oddělení předních výrobců oken dosud marně snila o tom, že konečně stlačí součinitele prostupu tepla (Uw) u oken běžných rozměrů pod hodnotu 0,5 W/m²K. Teprve společnost SULKO vyvinula okno, které vysněnou hranici tepelné izolace dokonce překračuje.

Okno SULKO Profi+ díky čtyřkomorovému zasklení a čtyřem řadám těsnění, integrované kompozitní výztuze RAU-FIPRO a speciálním termomodulům dosahuje rekordního součinu prostupu tepla v hodnotě Uw = 0,47 W/m²K. Tím překonává moderní plastové a dřevěné profily konkurence rovnou dvojnásobně.

Okno Profi+ vyhovuje pasivním i nulovým domům

Díky čtvrtému těsnění na bázi silikonu dosahuje okno SULKO Profi+ maximální těsnosti a minimálních hodnot spárové průvzdušnosti. Speciální systém zasklívání pak eliminuje průnik vzduchu křídlem okna.

Okno Profi+ vyhovuje pasivním i energeticky nulovým domům a je vhodné pro použití v budovách s nucenou výměnou vzduchu s rekuperací tepla.

Okno, které bude sloužit i následujícím generacím

Okno SULKO Profi+ je vybaveno rámem bez ocelových výztuh. To přináší uživatelům množství výhod.  Klasické ocelové výztuhy totiž mají sklon korodovat, a uživatelé tudíž musejí dříve či později okna znovu měnit.

Okno Profi+ je však vybaveno integrovanou kompozitní výztuhou RAU-FIPRO, a proto nabízí místo pramálo lákavé vyhlídky další rekonstrukce naopak jistotu, že bude dobře sloužit ještě vašim dětem.

Dalším problémem ocelových výztuh je fakt, že vytvářejí tepelné mosty, takže pokud se rozhodnete pro Profi+, kde tyto výztuhy nejsou zapotřebí, uspoříte ještě více tepla. To znamená, že pořizovací cena okna SULKO Profi+ se vám během jeho života spolehlivě vrátí.

Nejen rekordní úspora tepla, ale i čistý design a stylový vzhled

Nové okno Profi+ nepřináší jen úsporu tepla tak vysokou, že se o ní výrobcům běžných profilů může pouze zdát, ale také elegantní a komfortní bydlení. Tomu odpovídá nejen jeho čistý design, ale také speciální povrchová úprava HDF (high definition finishing).  Vysoce kvalitní povrch se méně špiní, minimálně podléhá zubu času a UV záření a velmi jednoduše se udržuje a čistí.

Nadstandardně úsporná okna SULKO nyní o 10 % levnější

Uživatelé, kteří touží po dokonale izolujících oknech, mají díky nabídce společnosti SULKO nyní na výběr. Mohou buď zvolit to absolutně nejúspornější okno na trhu, tedy Profi+, anebo se spokojit "pouze" s pasivním oknem SULKO Optimo+.

Toto okno vychází z technologie supertěsného okna Profi+ a disponuje třemi skly, rámem z PVC a křídlem s integrovanou kompozitní výztuhou. Jako jedno z mála oken na trhu prolamuje Optimo+ hranici Uw=0,80 W/m²K. Přitom je však můžete pořídit až o 10 % levněji, než je u oken srovnatelných parametrů obvyklé.