BIOKLIMATICKÁ PERGOLA ALUSYSTEM

Dodatečně zakrytý prostor
Pergola je útulný prostor pro volný čas i práci, který je vám a vašim hostům k dispozici po celý rok. Funkčním a estetickým způsobem rozšiřuje užitnou plochu vašeho bytu či domu. Může sloužit také jako multifunkční prostor a nebo jako přístřešek pro auto.


Odolné a bezpečné konstrukce
Velmi odolná a pevná, plně hliníková konstrukce se snadno udržuje a nerezaví, což zaručuje roky používání. Elektricky ovládaná střecha, integrovaná s větrným senzorem, zajišťuje bezpečnost a uživatelský komfort.


Inteligentní řízení
K ovládání pergoly není nutné použití síly. Zastřešení je automaticky naklápěno systémem dálkového ovládání, což zapadá do představy chytré domácnosti.


Odolnost vůči povětrnostním vlivům
na všechny druhy počasí
Pergola poskytuje ochranu před sluncem, deštěm, větrem a sněhem. Vybavena roletami na zip nebo posuvnými skleněnými stěnami a moderními topnými zařízeními v podobě infrazářičů prodlouží léto na zahradě o několik měsíců a umožní vám užívat si blízkost přírody po celý rok.


Modularita uspořádání
Modulární konstrukce pergoly umožňuje vytvářet různé konfigurace a přizpůsobit design vašim individuálním potřebám. Může to být samostatně stojící konstrukce a může být umístěna v jakékoli části zahrady. V kombinaci s budovou může sloužit jako zastřešení terasy.


Moderní design
Byl navržen s ohledem na zákazníky, kteří oceňují prestiž a pohodlí ve volném čase. Minimalistický design a důraz na estetické zpracování z něj činí moderní a dekorativní prvek zahradní architektury. Zvyšuje prestiž nemovitosti.

Ke stažení