Hliníkové ploty

V nabídce hliníkových plotů Vám nabízíme celkem 24 základních motivů. Námi dodávané ploty se tak dělí do čtyř řad:

Skvělé oplocení vašeho domu, chaty či zahrady...

U všech těchto typů plotů si ale můžete navrhnout vlastní řešení. Naše ploty jsou tím pravým pro oplocení vašeho domu, chaty či zahrady.
Každý si tedy jistě vybere plot dle svých představ. Ve všech typech plotových polí Vám samozřejmě dokážeme dodat i brány a branky pro kompletní oplocení Vašeho domu.

Ploty plaňkové

Standardně jsou dodávány ve třech RAL barvách a třech dřevodekorech. Na přání je možno práškově nalakovat v jakékoli standardní barvě, případně potáhnout exteriérovou fólií v široké škále dekorů. Plaňky je možné zakončit rovně, případně obloukem.

Ploty tyčkové

Standardně jsou dodávány v šedé a černé barvě s jemnou krupičkovou strukturou. Na přání je možno v jakékoli RAL barvě. Zakončení tyček je možné provést různými koncovkami, případně jejich kombinací.

Ploty kombinované

Vznikly kombinací tyčkového a plaňkového plotu. Barevné kombinace a způsob zakončení jak planěk, tak tyček je dán těmito typy plotů.

Ploty okenicové

Design těchto plotů vám dodá dostatečnou míru soukromí a současně originalitu. Opět si můžete vybrat v základu dvě barvy RAL a tři dřevodekory. Samozřejmostí je jako u všech ostatních typů oplocení dodávka branky a brány ve stejném designu.

Galerie