Služby

Montáž a doprava

V případě, že se rozhodnete pro okna a dveře Mados, nemusíte se už starat o víc. Jednotlivé objednané prvky Vám dodáme a přivezeme. Samozřejmě vám také rádi nové výrobky profesionálně namontujeme.

Doplňkové služby

Před samotnou instalací nových výrobků pro vás na přání bez problémů zajistíme také demontáž oken a dveří původních, včetně odvozu a jejich ekologické likvidace. 

Kvalita montáže (více než z poloviny tvoří výslednou kvalitu okna)

Aby mohly být splněny všechny vysoké nároky kladené na systém oken a dveří Mados, je bezpodmínečně nutná profesionální montáž, která bude schopna zajistit bezpečné ukotvení okna do stavebního otvoru a přenos všech sil do obvodového zdiva.

I to absolutně ideální okno, pokud není správně namontováno, se může stát zdrojem potíží pro svého uživatele ve smyslu nutnosti častých oprav, seřízení a možných havárií v připojovací spáře. Mezi kritické body, které bývají při naprosté většině montáží oken jinými dodavateli opomíjeny, často patří:

Způsob kotvení, který využíváme pro stabilitu rámů, byl odzkoušen v institutu pro okenní techniku v Rosenheimu. 

Svěřte montáž svých oken profesionálům z týmu Mados, u kterých budete mít jistotu dlouhodobě kvalitní funkčnosti nových oken i dveří.

Péče o produkty

Plastová okna a dveře mají minimální nároky na údržbu. Nabízíme vám proto několik tipů na jednoduché postupy pro zachování jejich dlouholeté funkčnosti a trvale pěkného vzhledu.

Větrání

Okna dodaná společností Mados se vyznačují vysokou těsností. Vlhkost v bytě (vznikající vařením, koupáním, ale i dýcháním nebo pěstováním květin) nemá kudy uniknout a kondenzuje se především na skle, pokud není včas odvětrána. Teplý prostorový vzduch s vysokým obsahem vlhkosti je nutné odvádět rychlým větráním po dobu cca 2-3 minut, přičemž vytápěcí tělesa je vhodné mít v této době vypnuta. Toto větrání by mělo být prováděno 2-5 krát denně, podle využívání obytných prostor. Nárazovým větráním se vnitřek místnosti ochladí v nepatrné míře, takže se čerstvý vzduch ohřeje jen s nepatrným vynaložením energie. Aby nedocházelo ke vzniku kondenzátu na skle, doporučujeme větrat tak, aby vlhkost v bytě nepřekročila 50 %.

Čištění

Plastové části oken a dveří se díky jejich hladkému povrchu dají snadno čistit a udržovat. Běžné zašpinění prachem a deštěm se rychle odstraní obvyklými mycími prostředky a teplou vodou. Prostředky obsahující písek, brousící čistící prostředky a hrubé čistící prostředky nejsou přípustné, protože se jimi povrchová plocha může zdrsnit. Znečištění, která se vyskytnou během montáže, údržby či během provozu (např. mastnota z kování), se odstraní obvyklými mycími prostředky. K čištění plastu se nesmí používat benzín a nitroředidla. Pro čištění okrasných vitráží ve výplních vchodových dveří používejte pouze vlažnou vodu bez přídavku saponátu.

Čištění izolačních lze provádět obvyklými čistícími prostředky. Otisky prstů a mastné skvrny odstraníte saponáty. Vyvarujte se zaschnutí malty, cementu, vápna, rzi apod. – tato znečištění odstraňujte ihned po jejich vzniku za použití většího množství vody. K čištění se nesmí používat nástroje s tvrdými a ostrými hranami, jakož i abrazivní čistící prostředky, kyseliny, fluor nebo jiné alkálie. Sklo nevratně znehodnotíte odletujícími částečkami při broušení, okujemi při sváření apod. Připadné další problémy, týkající se čištění, konzultujte prosím s pracovníky našeho servisního oddělení.

Údržba

K zachování funkčnosti a dlouhodobé užitné hodnoty oken a dveří je nutné provádět jednou za rok následující úkony:

naše produkty dodáváme do regionů: Praha, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Pardubice, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Pečky, Říčany, Čelákovice, Brandýs nad Labem, Benátky nad Jizerou, Lysá nad Labem, Milovice, Nymburk, Poděbrady, Libice nad Cidlinou, Velký Osek, Městec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Jíčín, Nový Bydžov

SERVISNÍ PRÁCE PROVÁDÍME POUZE NA NÁMI DODANÉ VÝROBKY.
Do 6 měsíců po montáži výrobků provádíme první seřízení zdarma.

Ceník servisních prací:

Doprava na adresu stavby a zpět na adresu provozovny Nymburk ... 20,00 Kč/1 km
Servisní práce 1pracovníka ... 700,00 Kč bez DPH/za každou započatou hodinu
Uvedené ceny jsou bez DPH.